Chronoekonomická analýza říjen 2023

Chronoekonomická analýza říjen 2023

1. a 2. října bude dění na trzích ovlivňovat chaoticky působící chronom Merkura s Neptunem, který zvýší riziko setkání s podvodníky, nejsou to vhodné dny pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv.

3. až 8. října se chronoekonomické klima vylepší, obchody by se měly hýbat a pozitivní impulzy by měly dostávat pozemské a obchodní války, mohly by být nalezeny rozumné kompromisy.

9. až 10. října chronom Venuše a Saturna může světu přinést zemětřesení jak v přírodě tak na trzích. Do hry mohou vstoupit politické zájmy, které mohou spustit další kolo ekonomické války např. vypovězením podepsaných dohod či zvyšováním cel. Možné je ochlazení v přírodě i ve společnosti.

11. až 13. října ICHE očekává děje vedoucí ke stabilizaci trhů. Obchody by se měly hýbat, a to zejména s ocelí, se stavebními materiály a s farmaceutickými produkty.

19. až 25. října přichází příjemná kvalita času k investicím do nemovitostí či do zboží trvalejší hodnoty, ( chronomy Merkura, Venuše a Saturna ). Pozitivní impulzy také mohou dostat trhy s uměním, rovněž pak s farmaceutickými produkty, s ocelí a s konstrukčními materiály.

27. až 31. října pak přichází dramatické chronomy Marse a Merkura s Jupiterem, při kterých mohou být iniciovány pozemské i obchodní války. ICHE odhaduje rozkolísání burzovních indexů.

Do 21. října by to pro naši republiku měl být z pohledu ekonomického i politického vcelku úspěšný měsíc. Mohou být podepsány významné mezinárodní smlouvy o kulturní a hospodářské spolupráci. Mnout ruce si pravděpodobně budou producenti i prodejci nápojů a ropných produktů či realitní makléři. Po zbytek října však bude dění u nás ovlivňovat celá řada specificky působících chronomů, které mohou díky neblahým dějům v zahraničí a na světových trzích přinést zpomalení naší ekonomiky.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR