Chronoekonomická analýza prosinec 2023

Chronoekonomická analýza prosinec 2023

1. - 5. prosince by se měly hýbat obchody se sportovním oblečením a sportovními potřebami, pozitivní impulzy by měl dostávat cestovní ruch díky chronomu Slunce s Marsem.

Od 5. do 9. prosince by měla být chronoekonomická situace díky chronomům patrona obchodníků Merkura, Venuše a Saturna vcelku stabilní, lidé budou rádi investovat uspořené peníze do věcí kvalitních, trvalejší hodnoty jako jsou např. bytové doplňky, nábytek či do uměleckých děl.

9. - 11. prosince ovlivní dění na trzích chronomy Venuše, za kterých budou mnozí schopni a ochotni utrácet i za věci luxusní a zbytné.

16. – 17. prosince stoupne vlivem chronomu Neptuna riziko setkání s podvodníky a okradení v předvánočním shonu.

18. - 19. prosince bude ovlivňovat dění na burzách velmi pozitivně působící chronom Merkura s Jupiterem i maloobchodníci by si měli spokojeně mnout ruce, obchody by měly praskat ve švech, padat by měly rekordy prodejců elektroniky, jídla i dalšího spotřebního zboží.

26. až 28. prosince se projeví velmi komplikované chronomy Neptuna, za kterých lze očekávat děje v přírodě i ve společnosti, za kterých se mohou rozkolísat ceny ropy, zemního plynu a léčiv. Řádit může vodní živel v různých skupenstvích a šířit se mohou epidemie infekčních chorob.

12. či 26. a 27. prosince budou dění v našem státě specificky ovlivňovat náročné chronomy, při kterých může být naše veřejnost pobouřena odhalenými případy korupce a loupežemi. Mimo tyto dny by to však pro naši republiku měl být z pohledu ekonomického i politického velmi úspěšný měsíc, lid by měl mít vcelku optimistickou náladu a příliš nešetřit na dárcích pro své milé. Mohou být podepsány významné mezinárodní smlouvy o kulturní a hospodářské spolupráci. Mnout ruce si pravděpodobně budou producenti i prodejci nápojů a ropných produktů.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR