Chronoekonomická analýza únor 2024

Chronoekonomická analýza únor 2024

První tři únorové dny by měl trhy s povzbudit patron obchodníků Merkur, který vytvoří pozitivně působící chronom s Neptunem a díky tomu by měly růst objemy obchodů s ropou a se zemním plynem.

6. a 7. února chronom Venuše vůči Uranu přeje investicím do sféry informačních technologií.

8. až 10. února - napětí mezi Vodnářem a Býkem začíná sílit a může dojít k rozkolísání kurzů kryptoměn.

12. a 13. února zapůsobí chronom Venuše vůči Neptunu a díky tomu se mohou rozhýbávat obchody s ropou a se zemním plynem. Pozitivní impulzy by měly dostat akcie firem produkujících lihové i soft nápoje, plynárenských či vodárenských společností.

16. a 17. února ovlivní trhy dramaticky působící chronom Merkura s Uranem, který zvýší riziko náhlých výkyvů u akcií firem vyrábějících moderní technologie, výpočetní a komunikační techniku nebo podporujících letectví a kosmonautiku. Možné jsou i výpadky rozvodných a počítačových sítí.

21. a 22. února by se obchody s výpočetní a s komunikační technikou měly rozhýbat díky chronomu Venuše s Marsem v sektoru Vodnáře.

24. až 27. února se projeví méně příjemný vliv chronomu Venuše s Marsem na Jupitera, což naznačuje možnost inicializace obchodních válek a velké tlaky vlád na ceny základních potravin a bydlení.Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v tomto měsíci dosti náročné a zejména 10. až 29. února lze očekávat politické boje a tlaky vedoucích k nejistotě, kterou trhy ponesou nelibě. Možné jsou další případy odhalení korupce. 11. až 16. února může na našem území dojít k výpadků počítačových sítí, což může zkomplikovat i internetové bankovnictví.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR