Chronoekonomická analýza březen 2024

Chronoekonomická analýza březen 2024

1. března ICHE očekává děje vedoucí k větším investicím do ropy a do ropných derivátů, pozitivní impulzy by měly dostávat firmy produkující lihové i soft nápoje či vodárenský průmysl.

2. a 3. března disharmonický chronom Venuše s Uranem může přinést rozkolísání kurzů kryptoměn, do potíží se mohou dostat některé investiční společnosti či bankovní domy.

4. března pozitivně působící chronom Merkura s Uranem může posílit obchody s výpočetní a s komunikační technikou.

8. - 10. března ICHE předpokládá rozkolísání trhů a cen akcií firem produkujících moderní technologie či dodávají komponenty pro letectví a kosmonautiku. V přírodě i ve společnosti lze očekávat dramatické děje díky chronomu Marse s Uranem, za kterého mohou přijít požáry, výbuchy sopek, možné jsou i výpadky rozvodných a počítačových sítí.

16. - 19. března chronom Slunce s Neptunem ve 12. sektoru zvýší pravděpodobnost růstu akcií obchodníků s ropou a se zemním plynem.

23. a 24. a také 27. a 28. března by se opět měly hýbat obchody s ropou a se zemním plynem, pozitivní impulzy by měly přijít pro zábavní průmysl a pro investice do kvalitních uměleckých děl – chronom Venuše s Jupiterem a s Uranem.

V březnu 2024 budou dění v našem státě mezi 3. a 19. specificky ovlivňovat velmi náročné chronomy, při kterých může být naše veřejnost pobouřena násilnými trestnými a válečnými činy a následnými ději v zahraničí, které pravděpodobně povedou k utahování opasků většiny obyvatelstva naší krásné země… Ve třetí březnové dekádě se však chronoekonomická situace pro naši republiku vystříbří a náš stát by měl zaznamenat větší úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR