Chronoekonomická analýza březen 2021

Chronoekonomická analýza březen 2021

1. až 10. března může příjemně působící chronom Merkura s Jupiterem rozhýbávat obchody s akciemi technologických firem. Burzovní indexy by mohly stoupat a na trzích by mohl vládnout opatrný optimismus. Pozitivní impulzy by měly dostávat zejména akcie firem produkujících výpočetní a komunikační techniku, i automobilový průmysl by se mohl začít vzpamatovávat z krize.

10. až 20. března očekává ICHE ( Institut chronoekonomie ) rozhýbání obchodů s ropou a s ropnými deriváty. Významné obchody mohou uzavřít vodárenské společnosti nebo producenti alkoholických i nealkoholických nápojů. ( Chronomy Slunce, Venuše a Neptuna v sektoru Ryb ).

20. až 31. března by měl chronom Slunce a Venuše v sektoru Berana povzbudit strojírenský a ocelářský průmysl, stoupat by mohly akcie firem produkujících ocel a ocelové výrobky pro zbrojařské účely, prosperovat by měly i zbrojovky samotné.

První půli března budou dění v našem státě specificky ovlivňovat náročné chronomy, při kterých může být naše veřejnost pobouřena ekologickými haváriemi, korupčními aférami a váznout může výběr daní či očkování občanů. Ve druhé půli března by se zablokovaná situace měla pomalu uvolňovat. Mnout ruce si pravděpodobně budou producenti i prodejci nápojů a ropných produktů.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR