Chronoekonomická analýza červenec 2021

Chronoekonomická analýza červenec 2021

1. až 7. července se projeví nebezpečné chronomy, které mohou přinést dramatické děje nejen do přírody, ale i na burzy. Chronomy Marse, Saturna a Urana mohou přinést řádění přírodních živlů a velké výkyvy kurzů kryptoměn, komodit či akcií.

11. až 15. července budou opět ovlivňovat ekonomické dění u nás i ve světě pozitivně působící chronomy ( Merkur s Jupiterem, Venuše s Marsem ) dávající dobrý předpoklad pro růst burzovních indexů a pro zvýšené objemy zobchodovaných akcií. Na burzách by měla panovat spíše „býčí“ než „medvědí“ nálada. Společností by měl vanout svěží vítr a u lidí převažovat optimismus a dobrá nálada.

19. až 21. července povzbudí chronom Merkura s Uranem obchodování s výpočetní a s komunikační technikou, pozitivní impulzy by měly dostávat akcie firem produkujících moderní technologie.

28. července až 4. srpna by měl být sentiment trhu dosti rozkolísaný a dají se opět očekávat velké výkyvy kurzů, kryptoměn, komodit i akcií. Vyloučena nejsou zemětřesení či výbuchy sopek doprovázená tsunami, požáry a výbuchy, sesuvy půdy či nábožensky a sociálně motivované nepokoje.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou mezi 1. a 3. červencem a rovněž pak mezi 19. a 20. červencem či mezi 26. a 30. červencem poněkud náročnější, kdy na našem území může dojít k násilným trestným činům nebo haváriím. Naopak mezi 4. a 14. červencem či mezi 21. a 25. červencem budou dění u nás ovlivňovat velmi pozitivně působící chronomy, které by nám měly přinést úspěchy v oblasti ekonomické i v mezinárodních vztazích.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR