Chronoekonomická analýza říjen 2021

Chronoekonomická analýza říjen 2021

1. říjnovou dekádu velmi pozitivně ovlivní chronomy Slunce, Merkura a Marse, které by světu měly přinést mír a stabilitu kladně se odrážející v náladách trhů. Lidé by spolu měli uvolněně a přátelsky komunikovat, obchody by se měly hýbat a znepřátelené státy či rozhádaní jedinci dostanou velkou šanci k zakopání válečné sekery, k nalezení rozumných kompromisů a k podepsání významných dohod. V tomto čase mohou být opravdu podepsány důležité smlouvy vedoucí k ukončení obchodních válek nebo alespoň ke zmírnění jejich dopadů. Na trzích by mohla zavládnout býčí nálada. Prosperovat by měl šoubyznys, právníci a firmy produkující moderní technologie.

2. říjnová dekáda ( v podstatě až do 25. 10. ) opět přinese velmi pozitivní chronoekonomické klima díky vlivům Jupitera, což dává velmi dobré předpoklady pro růst objemu obchodů a to zejména s výpočetní a s komunikační technikou. Kladné impulzy by měly přicházet i pro automobilový a letecký průmysl.

Po 26. říjnu se již přiženou pomyslná chronoekonomická mračna, která předznamenávají pro ekonomiku podstatně náročnější listopadové chronomy. Negativní impulzy přinese chronom Venuše s Neptunem a zejména Slunce se Saturnem okolo 30.10., kdy již ICHE očekává v přírodě i ve společnosti zhoršení klimatu.

Do 10. října bude dění na našem území ovlivňovat řada napěťových chronomů, za kterých může dojít k rozkolísání naší měny či kurzů významných akcií. Přispět k tomu může odhalení dalších případů korupčního chování významných osobností a obviňování našeho státu z nedodržování podepsaných smluv a dohod.

Po 12. říjnu by to pro naši republiku měl být z pohledu ekonomického i politického vcelku úspěšný měsíc. Mohou být podepsány významné mezinárodní smlouvy o kulturní a hospodářské spolupráci. Mnout ruce si pravděpodobně budou producenti i prodejci nápojů a ropných produktů či realitní makléři.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR