Chronoekonomická analýza listopad 2021

Chronoekonomická analýza listopad 2021

1. až 3. listopadu budou dění na burzách a ve světovém obchodě ovlivňovat vcelku pozitivně působící chronomy, které mohou přinášet nadprůměrné zisky výrobcům kosmetiky a módních doplňků. ( Chronom Merkura s Jupiterem ) by mohl přinést úspěchy právnickým firmám a bezpečnostním službám. Celkový odhad ICHE je, že by burzovní indexy měly stoupat a zavládnout by mohla býčí nálada.

4. – 18. listopadu přichází pro trhy i pro společnost opět náročnější dny plné zvratů. Je zde zvýšené riziko dramatických dějů v přírodě i ve společnosti vedoucích k rozkolísání trhů a burzovních indexů. Možné jsou výpadky počítačových a rozvodných sítí ( velké blackouty či útoky hackerů ), řádit mohou živly přírodní i teroristické. Chronomy Marse, Saturna a Urana mohou přinést komplikace i internetovému bankovnictví a ICHE očekává velké výkyvy v kurzech kryptoměn, elektrické energie a plynu. Možné jsou krachy významných společností a bank.

23. –30. listopadu budou opět působit vcelku harmonické chronomy, za kterých by se měly obchody hýbat a na trzích by měl větší optimismus než v předchozích dnech, burzovní indexy by mohly začít opět stoupat.Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v listopadu 2021 jako jízda na horské dráze – nahoru dolů. Hned na počátku listopadu mezi 1. a 10. by si naši obchodníci měli mnout ruce a obchody by se měly hýbat rovněž mezi 23. a 30. listopadem.

Bohužel mezi 11. a 22. listopadem přichází pro naši republiku z chronoekonomického hlediska extrémně náročné období, kdy na našem území může docházet k dramatickým dějům v přírodě i ve společnosti. Naše ekonomika může dostávat těžké rány i kvůli nepříznivým zprávám ze zahraničí. Můžeme prohrát i mezinárodní arbitráže či soudy, rozhasit se mohou vztahy politické i ekonomické. Do velkých potíží se mohou dostat některé významné firmy, banky a finanční instituce.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR