Chronoekonomická analýza březen 2023

Chronoekonomická analýza březen 2023

1. až 3. března ICHE očekává velké zakázky pro ocelářské a zbrojařské koncerny, pozitivní impulzy přijdou pro výrobu vojenských letadel a kosmonautiky. Chronom Venuše a Jupitera přeje býčí náladě na trzích a investoři by neměli stát u zdi.

5. a 6. a března dění na trzích ovlivní pozitivní chronom Slunce s Uranem, který povzbudí obchody s akciemi firem produkujících moderní technologie.

10. a 11. března povzbudí trhy obdobný chronom Merkura s Uranem, takže pozitivní vlivy na akciové trhy budou pokračovat.

Zatímco do 11. března budou působit relativně mírumilovné chronomy přející rozumným dohodám a kompromisům, pak přichází změna kvality času, kdy mohou znepřátelené strany sahat po extrémech, které následně mohou poškodit světovou ekonomiku a vyvrcholí to mezi 14. a 17. březnem, kdy naprosto napěťově působící chronom Slunce a Merkura s Marsem může přinést děje v přírodě i ve společnosti, ze kterých se světová ekonomika bude ještě dlouho vzpamatovávat. Nicméně velké zakázky pravděpodobně mohou očekávat ocelářské a zbrojařské koncerny, pozitivní impulzy přijdou pro výrobu vojenských letadel a kosmonautiky.

27. – 31. března by se chronoekonomická situace měla zklidnit, trhy by se měly stabilizovat a mohou být nastartovány děje vedoucí k prosperitě a k býčí náladě. Obchody by se měly hýbat nejen s ocelí a se zbraněmi, ale i s realitami a s kvalitními uměleckými díly. Chronom Merkura s Jupiterem a Venuše s Uranem naznačuje úspěchy i s vyšší mírou rizika a dá se říci, že tato kvalita času přeje zahajování nových a odvážných projektů.

V březnu 2023 budou dění v našem státě specificky ovlivňovat 1. až 3. a rovněž 9. až 17. velmi náročné chronomy, při kterých může být naše veřejnost pobouřena násilnými trestnými činy a následnými ději v zahraničí, které pravděpodobně povedou k utahování opasků většiny obyvatelstva naší krásné země… Díky nepříznivému chronomu Jupitera je pravděpodobné, že o co více bude nucen stát rozdávat o to méně vybere daní…

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR