Chronoekonomická analýza červen 2023

Chronoekonomická analýza červen 2023

První dva červnové dny ovlivní sentiment trhů pozitivně působící chronom Venuše s Neptunem na ceny akcií firem produkujících lihové i nealkoholické nápoje či na ceny zemního plynu, ropy a ropných derivátů.

3. a 4. června ovlivní chronom Merkura s Uranem a díky němu mohou spatřit světlo světa převratné novinky vědy a techniky, které pozmění rovnováhu sil na světových trzích. Pozitivní impulzy by měly dostat i některé kryptoměny a akcie firem produkujících komunikační či výpočetní techniku.

8. a 9. června opět Neptunův chronom s Merkurem povzbudí byznys s ropou a se zemním plynem.

14. a 15. června přichází pro byznys méně příjemná kvalita času, kdy mohou být lidé nervózní, unáhleně reagující na podněty, v přírodě nelze vyloučit zemětřesení, sesuvy půdy či závaly v dolech. Obchody i doprava díky chronomu Merkura se Saturnem mohou poněkud váznout.

16. a 17. června bude ovlivňovat dění na burzách pozitivně působící chronom Merkur s Venuší přející důležitým jednáním, uzavírání dohod a podpisům významných smluv.

24. až 27. června se zvýší napětí mezi Merkurem a Neptunem, také mezi Marsem a Uranem, což zvýší riziko teroristických útoků, extrémisté se pokusí svými výroky a činy rozdmýchat doutnající válečné konflikty. Ve světě může řádit ohnivý a zemský živel, což může vést k rozkolísání cen surovin. Vyloučit nelze výbuchy sopek nebo zemětřesení. Stoupat bude četnost dopravních nehod jak v individuální tak v hromadné dopravě. Vyloučit nelze průmyslová neštěstí, přijít mohou výpadky počítačových i rozvodných stí či internetového bankovnictví. Silně rozkolísat se mohou ceny kryptoměn, možný je i přílet tzv. Černé labutě...

29. a 30. června by mohlo docházet k pokusům o zklidnění volatilní chronoekonomické situace. Nastává díky chronomům Saturna vhodných čas pro investice do nemovitostí či do produktů trvalejší hodnoty.1. až 11. června budou dění v našem státě specificky ovlivňovat náročné chronomy, při kterých může být naše veřejnost pobouřena násilnými trestnými činy a loupežemi. Možné jsou další případy odhalené korupce a neetického jednání významných osobností. Mezi 14. a 19. červnem by to však pro naši republiku měl být z pohledu ekonomického i politického úspěšnější čas a naše ekonomika by měla dostávat lepší impulzy. 29.6. až 1.7. však přichází kritické dny, kdy na našem území díky vlivům Marse na Urana republiky bude stoupat počet karambolů ekonomických i na cestách. Nutná je mimořádná obezřetnost.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR